Niezwykłe cechy wyrobów ze skóry.

Rzeczy skórzane darzone są dużą popularnością od wieków. Pozyskiwane z powłok ciała gospodarskich i dzikich zwierząt, wykorzystywane są do wyrobów płaszczy, portfeli, szelek, rękawic, foteli samochodowych, oraz w technice oraz sztuce i dekoratorstwie. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a zarazem wytrzymałym i odpornym na zniszczenia. Najpopularniejszą galanterię produkuje firma Wittchen, a sklep wittchen cieszy się bardzo dużym uznaniem oraz popularnością spośród amatorów produktów skórzanych.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Kilka słów o produktach Wittchen.

O niezwykłych właściwościach produktów marki Wittchen konsumenci a zwłaszcza Panie wiedzą od dawna.

Prezentowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź serwis nadruki na koszulkach warszawa, a odnajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie informacji, które też będą interesujące.

Ta polska firma założona została trzynaście lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który, razem z firmami pochodzącymi ze wschodu wypuścił na rynek startową kolekcję skór Italy. Od ponad 20 lat marka wyprodukowała i wypuściła setki serii cieszących sięniezwykłą renomą i popularnością, a ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stała się spółką akcyjną.

Co ma w swojej ofercie Marka Wittchen?

Mimo, że z roku na rok zmieniają się style w modzie, pewne artykuły są nieśmiertelne i wiecznie będą na czasie. Przykładem takich elementów garderoby są z pewnością płaszcze wittchen . Doskonałe deszczowe dni, uchronią nas od chłodu i deszczu. Oprócz przyjemności z noszenia są przede wszystkim dokładnie uszyte, a najlepsza jakość skór cielęcych sprawia, że kurtki (zobacz czarne bojówki) te będą idealną inwestycją na na następne lata. Na coraz chłodniejsze polskie zimy polecamy torebki wittchen , spośród różnych stylów, krojów i kolorów z pewnością każda z Pan znajdzie coś dla siebie.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Elementy ze skóry są niezwykle trwałe, wie o tym każdy, kto posiada w swojej szafie przynajmniej jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz z wysokiej jakości skóry. Nie trzeba się przejmować modą i sezonowymi trendami a komfort noszenia jest nieporównywalny z żadnym innym materiałem. Dodatki i odzież ze skóry dostosowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i sprawia, że płaszcz czy kurtka jest czymś więcej niż zwykłą rzeczą. Galanteria wykonana ze skóry np. torebki czy paski na pewno staną się wymarzonym i ponadczasowym podarunkiem.

Źródło: domodi