Nowa kolekcja Zara – płaszcze

Wiosna w Polsce charakteryzuje się wyjątkową kapryśnością aury, stąd warto nabyć równolegle szykowny i chroniący przed deszczem płaszcz. Spójrzmy, co do zaoferowania dla preferujących eleganckie ubrania niewiast ma tegoroczna kolekcja Zara.

Inną ciekawą propozycją, jaką ujrzysz na oficjalnej witrynie sieciowej Zara, jest sięgający do połowy uda płaszczyk z dwukolorowym wzorem, który przypomina cętki dzikiego kota. Kobiety, które zamierzają uwypuklić swój nieokiełznany charakter, z pewnością pokochają te płaszcze Zara. Innym designem, który sięga po inspirację z natury, jest płaszcz w paski zebry. Jeśli lubisz proste i praktyczne projekty, idealny dla ciebie będzie niewielki płaszcz w pojedynczym kolorze, który posiada spore kieszenie. Podobnie prosty, a zarazem stylowy, jest mini płaszcz w żółtawym odcieniu. Bardzo ciekawym designem jest minimalistyczny płaszcz zrobiony z surowa zbliżonego do skóry, pomyślany w czarno-białej tonacji.

Dla pań, które cenią sobie etniczne designy, Zara przygotowała króciutki płaszczyk z ciekawymi wzorami, utrzymany w mglistej kolorystyce. Dla fanek krojów, które przywodzą na myśl wiejskie klimaty, polecamy płaszczyk zrobiony z paru różnych materiałów, pomyślany w stylizacji cepelianej.

Zaabsorbowała Cię przedstawiana kwestia? Sprawdź więc ponadto ten wciągający artykuł (http://www.nadrukihaft.pl/) – to też bardzo cenne źródło informacji.

Niewiasty klasyczne też znajdą w kategorii płaszcze Zara kilka wartych uwagi kreacji. Głównie należy zwrócić szczególną uwagę na jasny trencz z dużymi zapięciami, pomyślany według najlepszych wzorów. W analogicznym designie zrobiony jest również krótki ciemnobrązowy płaszczyk z intrygującym marszczeniem na górze. Totalnie odmienny jest surdut wykonany z lnu, który swoim projektem mocno nawiązuje do ubrań, jakie zwykli nosić kiedyś więźniowie.

Jeśli interesuje Cię omawiany artykuł, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj dodatkowo inny równie zajmujący pełny opis (http://www.silverbox24.pl/opakowania/wzorniki/).

To propozycja dla kobiet, które wolą prowokować strojem.

Wymienione płaszcze Zara znajdziesz na witrynie internetowej tego iberyjskiego giganta odzieżowego. Na witrynie także możesz zamówić dany strój, który zostanie ci dowieziony wprost do mieszkania.