Obozy jeździeckie

Na pewno każdy chciałby, aby jego pociecha spędzała długo wyczekiwane wakacje w ruchu. W internecie można znaleźć mnóstwo sugestii obozów i kolonii, w tym ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym pociecha może się nauczyć czegoś ciekawego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, którym się trzeba codziennie zająć. Dziecko uczy się zasad bezpieczeństwa w czasie jazdy, poznaje też sposoby dbania o konia, czy nawet pomaga w nauce innych dzieci. Funkcjonowanie blisko natury pozwala dziecku odprężyć się.

Przykładowym ośrodkiem posiadającym w swojej ofercie obóz jeździecki jest na przykład Szkoła (multimedia w szkole) Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w prawie każdym przedziale wiekowym, a jazdy są specyficznie dobrane do wymagań wybranych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach warszawy.

Bez względu na to na jaką kolonię wyślemy naszą pociechę ważne, by spytać dziecko co chciałoby poznać i dobrać opcję do jego zainteresowań. W efekcie wakacje na pewno będą szczęśliwe.

Odkryj propozycję Stadniny Patataj:

Wyświetl większą mapę

Źródło: Patataj