Kilka wskazówek dla panów, którzy zamierzają nabyć torbę, plecak albo skórzaną aktówkę

Kobiety kochają robić zakupy, głównie w sklepach z konfekcją damską bądź z modnymi butami. Najprawdopodobniej każda reprezentantka płci pięknej ma swoje zakupowe gusta i w czasie spaceru po pobliskiej galerii handlowej jest w stanie nabyć pięć par sandałów, gdyż ma akurat fioła na punkcie butów. Trochę inaczej wspomniana sprawa wygląda w przypadku panów. Sporo partnerek życiowych utyskuje na mężów, którzy w ogóle nie chodzą do sklepów i nie kupują nowych koszul bądź gustownych półbutów.

znajdź torbę dla siebie

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli panie po czterdziestce nie wyobrażają sobie rozpoczęcia nowego sezonu jesiennego bez kupienia skóropodobnej aktówki, doskonale pasującej do granatowej garsonki, to faceci w ogóle nie myślą o takich sprawach. Najpotrzebniejsze dokumenty oraz drobiazgi (np. klucze czy okulary (http://www.rajsoczewek.pl/korekcyjne?filtr=10000,12) przeciwsłoneczne) noszą w pojemnych kieszeniach kurtek a nawet spodni. A jeżeli nasz pięćdziesięciolatek jest zmotoryzowany, to mnóstwo przyborów przechowuje w wozie. Biorąc pod uwagę niechęć mężczyzn do tego rodzaju zakupów, spróbujmy podsunąć im kilka porad odnośnie wyboru najlepszej dla nich torby lub walizy czy aktówki.

Torby męskie najczęściej swoim kształtem przypominają nesesery na… komputery przenośne, . Aby były funkcjonalne muszą być wykonane z nieprzemakalnego i mocnego materiału. Trzeba również zwrócić szczególną uwagę na jakość zamków oraz szwów.

Interesują Cię przeróżnego rodzaju inne wiadomości? Fantastycznie, gdyż masz szansę przejść na nową witrynę i tam wgryźć się w dokładne wątki.

Z racji tego, że torby kupuje się najczęściej raz na dłuższy czas, to warto wyłożyć więcej pieniędzy, żeby służyły dłużej. Dla dwudziestolatków liczy się głównie praktyczność, więc takie torby męskie nie zawsze muszą być najmodniejszymi w danym sezonie. Warto jednakże uświadomić panom, że w sprzedaży są także torby w kolorach innych niż intensywna czerń.


Biznesmeni, którzy jadą na ważne spotkania muszą spakować swoje rzeczy osobiste do waliz albo nawet plecaków, a pisma urzędowe do aktówek. Każda skórzana aktówka powinna być wykonana z perfekcyjną dokładnością. W tym przypadku jest ona wizytówką swego posiadacza i czasem jej nienaganny wygląd może zadecydować nawet o powodzeniu w interesach. Z tego powodu warto ją zakupić w markowym sklepie. Natomiast podróżne torby powinny być ładowne i posiadać bardzo praktyczne kółka. Przydaje się także duża liczba schowków na małe przedmioty. Jeżeli skórzana aktówka musi być najwyższej jakości, to już walizka raczej niekoniecznie – inwestowanie w kosztowne torby mija się z celem zwłaszcza wtedy, kiedy podróże służbowe należą do rzadkości.