Piękne perfumy dla stylowej kobiety

Marilyn Monroe powtarzała cały czas, że chodzi do spać ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła perfumy, które od wielu lat jest kwintesencją kobiecości. Tysiące kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego mężczyzny. I nic w tym dziwnego. Zapach od stuleci był tym co kusi. Stał się nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o znacząco brzmiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater pozyskać zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć dość brutalnie.

Obecnie na szczęście nie musimy sięgać do tak drastycznych metod, bowiem obok królowej Coco mamy całkiem sporą kolekcję zapachów innych nie mniej cenionych mistrzów. Na prowadzenie wysuwa się Versace. Tego nazwiska nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego suknie zdobią największe gwiazdy światowego kina. Ale oprócz rozchodzących się na pniu kreacji równie cenione są versace vanitas.

Perfumy Versace to szyk i smak. Kryształowe butelki przeważnie zakończone ogromną nakrętką, przypominają staromodne produkty, których nie mogło zabraknąć na nocnych szafkach pań z lat 30stych. Od lat 80-tych jego zapachy ubierają kobiety bogate i sławne. Zapachy Versace są nieco ekscentryczne a przy tym postępowe. Tak samo jak kreacje, które projektuje.
O tym, że trzeba czasem wpuścić do perfum odrobinę świeżego powietrza dobrze wiedzą projektanci. Kiedy to, co już wymyślono lekko się już opatrzyło, trzeba szukać wciąż nowych inspiracji. Takie właśnie są perfumy Armani: idealnie skomponowane, obrazują dzisiejszy styl. Choć Armani to przede wszystkim ciuchy, perfumy, które tworzy są tematem rozmów znawców od wielu lat. Przede wszystkim perfumy tego projektanta są rozchwytywane przez kobiety bez względu na szerokość geograficzną.

Nasz przegląd perfum nie byłby kompletny, gdybyśmy zapomnieli wymienić innego tuza modowego świata. Dolce gabbana light blue naturalnie dopełniają opisywaną listę najważniejszych perfumowych marek. Która kobieta nie chciałaby czuć się wyjątkowo? Otulenie się ulubionym zapachem z pewnością będzie jej w tym pomocne. Nic tak nie pomaga podkreślić kobiecości, jak działający na mężczyzn zapach perfum. Przy dobrze dobranym zapachu nawet strój przestaje być istotny. Takie wrażenie wywołują właśnie perfumy Dolce Gabbana.

Obok tych trzech producentów umacnia swoją pozycję kolejny. Jego perfumy perfumy francuskie czy kosmetyki dr brandt to relaks w czystej postaci. Lekko zaczepny spodoba się każdej aktywnej kobiecie. Flakoniki, tak samo jak zapach również uwodzą. Tak jak przy poprzednich nie było istotne, co masz na sobie tak przy tych, zapomnisz, że w ogóle masz na sobie ciuchy. Czar zapachu działają cuda, dlatego bądź przebojowa i wybierz swojego projektanta nie tylko ciuchów, ale i perfum.