Podpowiadamy jakie maszynki do golenia warto nabyć

Codzienne przycinanie zarostu to istotna sprawa, wie o tym każdy pan. Niestety, większość mieszkańców Polsko woli nabywać marne sprzęty do golenia, co jest katastrofalnym błędem. Niedrogą jednorazową maszynką po prostu nie można się skutecznie ogolić.

W tym krótkim wpisie przedstawiamy cztery ważne rzeczy, które powinien trzymać w łazience każdy facet pragnący prezentować się nienagannie każdego dnia. Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, praktyczny ałun w sztyfcie jak np. na oraz zestaw pędzelek i krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto ciągle nabywał sklepowe plastikowe maszynki, odczuje gigantyczną zmianę, kiedy po raz pierwszy zastosuje w goleniu Merkur 34c. To znakomity nożyk o klasycznych formie i fakturze, w sam raz dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki solidnemu chwytowi wygodnie trzyma się go w ręce, co jest niesamowicie istotne dla prawidłowego golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie drażniąc za bardzo naskórka. Plusem maszynki Merkur 34c dostępnej na jest trwałość produkcji – sprzęt ten można stosować przez dziesiątki dni. Merkur 34c to trafny nabytek dla facetów, którzy planują co dzień się golić. Bez potrzeby częstego kupowania artykułów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Ciekawym dodatkiem do zestawu faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie mieć pojęcia, czym jest ta wartościowa substancja, więc wytłumaczmy – ałun efektywnie tamuje krwotok. A więc ałun w sztyfcie to podstawowy element wyposażenia w łazience, gdyż podczas golenia czasem tworzą się malutkie uszkodzenia naskórka.

Jeżeli masz ochotę poszerzyć swoją znajomość rzeczy, to przeczytaj interesujący fakt (http://kodak.wroclaw.pl/). W tekście umieściliśmy dodatkowe oraz ciekawe informacje.

Nie są one groźne, jednak mocno przeszkadzają, ponieważ krew umie kapać przez godziny. Ałun w sztyfcie użyty od razu po zranieniu od razu tamuje krwotok.

Na podsumowanie wpisu trzeba jeszcze dodać, że pan, który pragnie utrzymać klasyczny image, powinien nabyć również krem do golenia. Koniecznym uzupełnieniem do takiego kremu jest pędzelek – na pewno kiedyś zauważyłeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego fajnego wynalazku.

Zainteresował Cię ten wpis i chcesz odnaleźć pokrewne informacje? Kliknij więc ten link oraz zobacz więcej porad w serwisie (http://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/swetry).