Ponadczasowe sukienki koronkowe

Która z nas nie ma w garderobie przynajmniej jednej sukienki wieczorowej wykonanej z koronki? Przypuszczalnie nikt, bowiem to zasadniczy punkt w niejednej szafie. Sukienki koronkowe są wieczne – modne są, albowiem nieustannie. Modernizują się fasony, długości i kolory, z kolei koronka pozostaje.

Sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

W tym sezonie letnim, jeśli koronka to w żywych kolorach, wiązanych z latem: koral, chaber, turkus. Obowiązkowo również biel, od odcieni zimnych aż do cieplejszego odcienia ecru.

Interesują Cię przeróżnego typu bonusy (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/bluzki/krotki-rekaw)? Dobrze się składa, gdyż masz szansę zalogować się na kolejną witrynę i tam przeanalizować dokładne wiadomości.

Górują fasony krótkie, sięgające przed kolano bądź do połowy uda. Jednym z przebojów tegorocznego lata jest sukienka Kika.

Czarująca i dziewczęca – tak można ją w kilku słowach podsumować. Górna część sukienki jest dopasowana i nie posiada rękawa, natomiast dół jest bogato marszczony. Dzięki temu sukienka znakomicie się układa, także na odrobinkę trudniejszych sylwetkach z rozłożystymi biodrami i masywniejszymi udami. Ten fason upodobały sobie szczególnie kobiety o modelu gruszki.

Innym, jednakowo fantastycznym modelem, jest sukienka Dora. Ten model sukienki można nabyć w dwóch kapitalnych kolorach: chabrowym oraz turkusowym. Model jest perfekcyjny dla pań o sylwetce klepsydry, albowiem pięknie podkreśla piersi oraz biodra. Sukienka wieczorowa jest prosta, przed kolano. Lecz właśnie koronka, z której sukienka jest zrobiona, sprawia, że ta Dora włożona z wysokim obcasami to strzał w dziesiątkę!

Kompletnie inna jest sukienka Mandy – to typowa sukienka wieczorowa z koronki w kolorze czarnym na złotym podbiciu. Dzięki temu, że koronka jest lekko giętka sukienka rewelacyjnie leży i jest komfortowa w noszeniu. Sukienka ma uwodzicielski rękaw długości ¾, który sprawdza się w chłodniejsze wieczory. Długość sukienki – przed kolano – jest perfekcyjna nie tylko dla kobiet bardzo szczupłych. Taki model sukienki sprawdzi się podczas wielu uroczystości – wesele, bal sylwestrowy czy prywatka – w sukience Mandy będziesz ciągle wyglądała pięknie!