Popraw sylwetkę przed wakacjami, zacznij jeździć na rowerze!

Wielkimi krokami zbliża się ciepły sezon, długo wyczekiwana przez dni nieprzerwanie wypełnione zimnem i sypiącym białym puchem. Jest to czas, jaki przynosi wytchnienie, ulgę i pozwala wreszcie zapomnieć o trudach brnięcia przez zaspy, usterkach w samochodach i epidemii grypy. No a do tego w końcu zazielenią się krzaki i drzewa, poczną tu i ówdzie ćwierkać ptaki, a niebawem nie trzeba będzie mieć nakrycia głowy by zachować zdrowie. Da się w końcu odkryć trochę ciała…

I tu u niektórych mogą zaczynać się schody. Niektórzy nie próżnowali zimą, nawet w mrozy i nieustające zawieje dbając o stan ciała – tak zostali nauczeni albo samemu nauczyli się na własnych błędach w poprzednich sezonach – lecz są i ci, którzy z postępującego rozleniwienia albo przejściowej, zimowej chandry nie byli w stanie zrobić nic, co w tej chwili zaowocowałoby sylwetką i wydolnością.

Prezentowany tekst jest niezwykle wciągający? Jeżeli też tak uważasz, to kliknij na pomocny serwis, który zawiera nie mniej ważne dane.

A idzie wiosna, po niej lato, wypady na plażę, a nikt nie wie, może również letnie podrywy, wypady z partnerką lub ukochanym, cała masa atrakcji. Należy jednak sobie w tym pomóc, chociaż dni coraz mniej.

SPORT SHOP

Źródło: Sport-shop.pl

Najprostszym, niezwykle wydajnym i ekonomicznym sposobem na zyskanie odrobiny zdrowia, satysfakcji, a także kilku całkowicie użytecznych korzyści, jest rower, wynalazek znany od wielu lat, obecnie znajdujący się w pełni łask i nadal zyskujący na popularności. Wszelkiego rodzaju rowery górskie, rowery wyczynowe, rowery miejskie pozwalają na interesującą aktywność, poznanie własnego miasta od trochę innej perspektywy niż dotychczas, prosty transport drobnych zakupów i innych rzeczy w plecaku czy sakwach, no i to, co ciekawi niektórych najbardziej: poprawienie wydolności tlenowej, zgubienie w krótkim okresie paru nadmiarowych warstw sadełka, które w ciągu zimy pojawiły się w okolicach pasa, zbudowanie miłej dla oka sylwetki. Chociaż na rowerze ćwiczą się głównie łydki i to one najprędzej zyskają w cudzych oczach, ogólna zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie szybko spadnie, a na tym zyska cała sylwetka, jeśli przez parę miesięcy postanowimy nie próżnować.

W każdym większym i małym mieście znajduje się z pewnością sklep rowerowy z prawdziwego zdarzenia. Są w nich dostępne krajowej produkcji i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i pozostałe. W asortymencie jest też świetna na wiosenną, nieraz kapryśną aurę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).