Popularne zabiegi medycyny estetycznej – na co chętnie się decydujemy?

Z roku na rok coraz chętniej sięgamy po zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna. Nowoczesne metody pielęgnacji i odmładzania skóry proponowane przez renomowane gabinety pozwalają osiągać doskonałe rezultaty i to w krótkim czasie. W dodatku wraz z rozwojem technologi, dostępnych jest coraz więcej skutecznych, nieinwazyjnych oraz niemal bezbolesnych zabiegów. Na które najczęściej się decydujemy?

twarz-kobiety

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów w ostatnich latach jest uroda (np. masz więcej pytań?) Geneo, promowany jako nowoczesna pielęgnacja skóry. Geneo to przełomowa technologia firmy Pollogen, która zapewnia uzyskanie jednocześnie trzech efektów: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie odżywczych substancji rewitalizujących, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Jeśli interesuje nas zabieg Geneo Warszawa , Kraków, Wrocław czy inne większe miejscowości to z pewnością miejsca, gdzie znajdziemy rekomendowane gabinety. Co ważne, ta metoda pielęgnacji jest właściwa dla każdego rodzaju skóry i różnych karnacji i można ją stosować na wszystkim obszarach twarzy. Dodatkową zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i zaraz po nim pacjent może wrócić do codziennej aktywności. Zależnie od efektów jakie chcemy uzyskać zabieg występuje w dwóch wariantach: NeoRevive® i NeoBright®. Jeżeli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybraną opcję zaoferuje nam na pewno duży wybór, nie jedynie pod względem specjalistów, ale także atrakcyjnych cen.

Kiedy natomiast interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa również ma sporo do zaproponowania. W stolicy możemy odmłodzić się między innymi poprzez laserotwarz (np. tutaj)ę, zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, peelingi wygładzające skórę, dermabrazję, leczenie osoczem bogato-płytkowym PRP.

Warto umówić się na konsultację, w czasie której specjalista medycyny estetycznej doradzi jaki zabieg będzie odpowiedni dla naszej skóry, gdyż metody redukcji zmarszczek dobierane są indywidualnie w zależności od ich położenia, natężenia oraz etiologii. Nie traci na popularności także powiększanie ust Warszawa bowiem jest miastem, gdzie kobiety niezwykle chętnie sięgają już od wielu lat po ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie decydują się zarówno kobiety w okolicach trzydziestki, które chcą podkreślić swoje wargi, ale również panie po pięćdziesiątce, u których wargi straciły na estetyce w skutek naturalnych procesów stażeniowych.