Pora spać, czyli co na siebie założy, by zapewnić sobie komfort

Oczywiście większość pań jako strój do spoczynku po całym dniuzakłada nocną koszulę. Ale wśród obu płci najchętniej wybieranym nocnym strojem jest piżama.

Wygodny i

kobiety w piżamach

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

luźny krój, którym cechuje się piżama powoduje, że dość sporo osób wybiera je jako strój do spania. Satyna, jedwab, bawełna oraz flanela – to materiały, z których wykonane są piżamy często. Dość ważną cechą tego stroju do spania jest dwuczęściowy krój. Każda, zarówno damska, jak i męska piżama składa się ze spodni oraz z bluzy. Panuje jednak opcja, jeśli chodzi o długość spodni i rękawów w bluzie. Piżama z długim rękawem i długimi spodniami dobrze sprawdza się w zimie, ta z krótkimi spodniami oraz rękawami jest idealna na lata. W piżamach sypiają nie tylko panie oraz mężczyźni, ale także dzieci.

Zapraszamy – naciśnij tutaj koszulka z nadrukiem warszawa i przenieś się na następną naszą witrynę. Tam czekają na Ciebie świeżutkie i fachowe informacje.

Piżama z długim rękawem dla dzieci równieżdobrze sprawdzi się podczas zimowych nocy. Wśród luźnych strojów domowych ogromną rolę może odgrywać szlafrok. Aktualnie szlafroki damskie zostały poprzedzone przez eleganckie, zdobione sporą ilością koronek peniuary. Szlafroki damskie szyje się aktualnie z bardzo różnych tkanin. Te niezwkle eleganckie wykonywane są z jedwabiu. Zobacz koniecznie:

piżama

Źródło: pixabay.com

Do w ostatnim czasiena czasie rodzajów damskich szlafroków zalicza się szlafroki kąpielowe. Mimo wszystko większość z nich jest robiona z frotte. jagna.pl/bielizna-nocna-szlafroki-c-67_68.html

Tkanina ta nieprawdopodobnie intensywnie wchłania wilgoć, do tego jest nieprawdopodobnie ciepła. Wśród modeli szlafroków wyszukać możemy między innymi szlafroki z kapturami. Szlafroki szyte z frotte są niezwykle ciężkie, lepiej więc sprawdzają się w zaciszu domowym. Jeśli wybieramy się w podróż, lepiej kupić szlafroka uszytego z inne tkaniny. W bagażu mniej miejsca zajmą szlafroki wykonane z jedwabiu, satynowe bądź uszyte z cienkiej tkaniny bawełnianej. Wśród modeli szlafroków wyszukamy modele nie tylko przeznaczone dla kobiet, ale przede wszystkim szlafroki dla panów oraz szlafroki o uniwersalnym kroju, które są w stanie stosować przedstawiciele obu płci. Firmy które zajmują się szyciem szlafroków kierują daną ofertę nie tylko do pań oraz mężczyzn, ale również do dzieci. Współczesne szlafroki są nieprawdopodobnie kolorowe.