Poszukujesz prezentu dla mężczyzny? Podaruj mu perfumy

Przy okazji świąt czy imienin naszego taty, brata albo partnera, zawsze zastanawiamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcielibyśmy wręczać kolejnego krawata, kubka czy zabawnej koszulki, gdyż to stereotypowe upominki, których nie możesz ponownie podarować bliskiej ci osobie. Poszukujesz czegoś nadzwyczajnego, a tym niezwykłym prezentem mogą być perfumy. Jeżeli do tej pory obawiałaś się dobierać zapach dla kogoś innego niż dla siebie, musisz wyzbyć się tych obaw, gdyż to wcale nie tak ciężkie zadanie, jak myślałaś.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed pojechaniem na zakupy dobrze jest poznać kilka istotnych informacji na temat perfum. Po pierwsze zapachy dzielą się na kilka grup. Pierwszy rodzaj to zapachy owocowe, jakie dodają zapału i są nadzwyczaj pozytywne. Możesz je wyczuć w Paco Rabanne One Milion 100 ml. Aromat mandarynki jest pomieszany tutaj z ostrymi przyprawami, co daje naprawdę zdumiewający i niesłychanie kusicielskie zapach.

Kolejna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach męskich nie występują za często, jednakże można się z nimi spotkać. Dużo powszechniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dosyć ciężkie, dlatego nie nadają się na każdą okazję. Zapachy drzewne natomiast są bardzo ciepłe, a jednym z częstych jest aromat drzewa sandałowego. Nie można zapomnieć o rześkich zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślinne – kliknij tu. Jak już zaznajomiłeś się z wariantami zapachów, powinieneś wiedzieć o podstawowej regule – perfumy dla panów muszą być subtelne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

porywające, więc powąchaj choć kilka propozycji, by wybrać zapach, jaki najbardziej będzie ci się podobać.

Ten atrakcyjny news (http://www.kamieniarstwo.pl/sprzedaz-hurtowa) zafascynował Cię aż tak, że czujesz chęć na więcej? Szalenie nas to ucieszyło. Zatem zaloguj się w ten link.

Warto też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, jakich używa codziennie, ponieważ ich woń powinna harmonizować z wodą perfumowaną, a nie odróżniać się od niej. Jeżeli w związku z tym szukasz wyjątkowych perfum dla swojego mężczyzny, pójdź do perfumerii i zdecyduj się na zapach, który cię uwiedzie. Szczególnie godny uwagi jest np. perfumy comme des garcons, obok którego żadna kobieta nie przejdzie bez zainteresowania. Nie bój się, że nie trafisz w upodobania bliskiego ci mężczyzny, gdyż każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go użyć, choćby na sobotnią imprezę ze znajomymi lub wspólną kolację.