Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Kwas hialuronowy jest jednym z głównych a także przynoszących najlepsze efekty składników kosmetyków, które mają jako swój cel spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko przykłady produktów uzyskiwanych na bazie kwasu, spowalniających procesy starzenia się skóry.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Kwas wspomaga proces zapobiegania wysuszania naskórka i występuje również w takich produktach jak mleczko do demakijażu czy peeling do twarzy. Dzieci mają go pod dostatkiem, sytuacja zmienia się wraz z upływem czasu. Skóra niestety staje się wtedy uboższa w wodę, co powoduje, że coraz bardziej zauważalne stają się zmarszczki. Kwas można stosować podskórnie lub przyjmować w postaci tabletek. Możliwy jest jeszcze inny sposób jego stosowania. Są to środki , w skład których wchodzi kwas. Podczas wybierania pożądanego środka ważne, by zwrócić uwagę na to, w jakim stopniu się wchłania – to najważniejszy warunek powodzenia w stosowaniu kwasu.

Krem pod oczy zawierający kwas, spowalnia proces powstawania zmarszczek i wygładza już istniejące.

Jeśli ten temat Cię zaciekawi, to z pewnością zainteresuje Cię także nowa treść (http://www.cpp.pl/oferta/oferta-dla-biznesu/) na prezentowane zagadnienie, ponieważ także zawiera pasjonujące informacje.

Skóra znajdująca się pod oczami jest bardzo wrażliwa i to właśnie tam najwcześniej widoczne są zmarszczki. Stosowanie kremu pod oczy natychmiastowo redukuje napięcie skóry i usuwa wolne rodniki, spowalniając proces pojawiania się zmarszczek.

Krem z zielonej herbaty jest świetnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z cerą po w średnim wieku. Stosowanie kremu z zielonej herbaty utlenia komórki, łagodzi podrażnienia, nawadnia skórę.

Balsam do ciała, którego składnikiem jest kwas hialuronowy, zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry na całym ciele. Wzmacnia wewnętrzne warstwy skóry, ułatwia przenikanie do niej wartości odżywczych oraz redukowanie toksyn zawartych wewnątrz skóry. Stosowanie balsamu do ciała, podobnie jak kremu antycellulitowego czyni skórę mniej napiętą i bardziej nawilżoną.

Bardzo dobrym kosmetykiem dla pań, dla których problemem jest cellulit, będzie krem antycellulitowy zawierający kwas. Krem używany jest w odchudzających, redukuje efekt skórki pomarańczy, czyni skórę jędrną i nawilżoną.

Suche i nieprzyjemne w dotyku dłonie to także wyzwanie dla kremów do rąk i preparatów produkowanych na bazie kwasu hialuronowego. Krem do rąk intensywnie nawilża, zapobiega szybkiemu starzeniu się pod wpływem promieni słonecznych, czyni miękkim naskórek i opóźnia proces utraty elastyczności skóry na dłoniach.

Źródło: NANTES