Wzory na sukience – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je uwielbiać lub nie, jednakże należy przyznać, że wyglądają wyjątkowo.

Typowa, banalna sukienka zupełnie zmienia swój wygląd właśnie dzięki nadrukowi. Takie sukienki doskonale nadają się dla kobiet, które chcą zakryć felery figury. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami wabią wzrok, lecz tylko do sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości figury.

Autor: IMUNZI

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze piaskowym. Jeżeli sukienka jest idealnie dobrana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tu nic zatuszować. Gładki, jednorodny materiał będzie bezwzględny dla nas. Kompletnie co innego sukienka (sukienki plus size – sklep internetowy) z nadrukiem – nasze szanse na zatuszowanie pewnych niedoskonałości są bezsprzecznie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/

Musicie przyznać, że ciężko odkleić wzrok (skorzystaj z promocji na badanie wzroku i dobór okularów Wrocław) od tego typu sukienek, czyż nie?Ubierając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, żeby nie przeholować z dodatkami. Obowiązuje złota reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki powinny pozostać dodatkami. Nie ubierajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej pozostawić na inną okazję. Jeżeli wieczór czy dzień zapowiada się zimniej i ubieramy coś na wierzch – niech żakiecik czy sweter również będą w spokojnych, jednorodnych barwach.