Wysokiej jakości kosmetyki do włosów i akcesoria dla fryzjerów

Spotykane we fryzjerskich salonach ekskluzywne kosmetyki do włosów wzbudzają zaufanie dzięki swej doskonałej jakości. To produkty dla wymagających i podążających za trendami. Pośród tych towarów znajdują się chociażby szampony oraz kondycjonery, serie do terapii włosów, kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji różnych długości i typów włosów, kosmetyki do stylingu na sucho i mokro. Co kryje się pod nieznanym szerszemu gronu osób kosmetykami stosowanymi w dobrych salonach? Poznajmy bliżej dwie cenione marki, po które chętnie sięgają najznakomitsi styliści fryzur.

farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Jedne z nich, czyli kosmetyki Matrix to serie do pielęgnacji oraz koloryzacji włosów, które znaleźć można jedynie w salonach fryzjerskich. Markę Matrix stworzył w 1980 roku amerykański fryzjer Arnie Miller. Od tej pory marka zaczęła się rozwijać współpracując z salonami, dostarczając kosmetyki Matrix do pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów, a ponadto usługi zapewniające terapie dla różnego rodzaju włosów. Zaawansowane technologie wynalezione w Ameryce wpływają na prostotę użycia formuł i gwarantują rewelacyjne rezultaty stylizacji włosów. Obecnie firma Matrix funkcjonuje w 57 państwach na całym globie i może pochwalić się liczbą ponad 250 tys. posiadanych salonów. Na pozycję lidera w dziedzinie kosmetyków do włosów, wpływ mają także siedziby szkoleniowe Matrix, które dbają o wiedzę dotyczącą pracy z włosami przy zastosowaniu kosmetyków marki. Matrix to także globalny team, składający się z najlepszych fryzjerów – Bea Beleza Polska. Ambasadorzy marki Matrix zwiedzają różne zakątki świata, przekazując swoją kreatywność. Pokazują najnowsze techniki fryzjerskie wszystkich chcącym poszerzyć swoją wiedzą w tej dziedzinie.

zadbane włosy

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast kosmetyki Label.m, to ekskluzywna seria profesjonalnych produktów fryzjerskich rodem z Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Label.m zostały wyróżnione licznymi nagrodami i używane są przez rozchwytywanych stylistów w branży. Label.m to również oficjalna marka London Fashion Week. Poza kosmetykami do włosów, w propozycji Label.m odnajdziemy również liczne akcesoria dla fryzjerów jak na przykład spryskiwacz, szczotka do koków, peleryna do strzyżenia.

Zapewne pod tym linkiem (https://www.centrumcryo.pl/masaz-relaksacyjny-wroclaw/) informacje tam zawarte bardzo Cię zainteresują i dowiesz się wielu świeżych, podobnych informacji, które oczekują na Ciebie właśnie tutaj.

Produkty Label.m można kupić poprzez kontakt z przedstawicielami handlowymi oraz za pośrednictwem internetu. Warto nabyć również szkolenie na przenośnym nośniku – najnowszy artykuł.