Radzimy jakie maszynki do golenia warto nabyć

Poranne przycinanie zarostu to ważna rzecz, wie o tym każdy facet. Niestety, większość rodaków woli nabywać słabej jakości przyrządy do golenia, co jest ogromnym zaniedbaniem. Tanią jednorazową maszynką oczywiście nie da się efektywnie ogolić.

W tym krótkim wpisie prezentujemy 4 klasyczne przedmioty, które musi mieć w szafce każdy mężczyzna zamierzający wyglądać świetnie każdego dnia.

Jeśli masz ochotę wyszukać materiały na ten temat, to przejdź tutaj protetyka warszawa bielany i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, przydatny ałun w sztyfcie oraz pakiet pędzelek plus krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto ciągle kupował zwyczajne plastikowe maszynki, odczuje wielką zmianę, gdy po raz pierwszy zastosuje w goleniu Merkur 34c. To świetny nożyk o oldskuowych kształcie i fakturze, dobrze dopasowany do trzymania. Dzięki metalowemu chwytowi dobrze trzyma się go w ręce, co jest niesamowicie istotne dla prawidłowego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie drażniąc za mocno skóry. Atutem maszynki Merkur 34c jest solidność wykonania – nożyk ten można używać przez tygodnie. Polecamy brzytwa dovo. Merkur 34c to trafny zakup dla panów, którzy chcą każdego ranka się golić. Bez konieczności częstego nabywania akcesoriów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Ciekawym dodatkiem do zestawu faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie mieć pojęcia, czym jest ta wartościowa substancja, więc przypomnijmy – ałun świetnie powstrzymuje krwotok. Tym sposobem ałun w sztyfcie to ważny element wyposażenia w łazience, ponieważ w czasie golenia czasem powstają malutkie uszkodzenia naskórka. Zobacz Coticule. Nie są one groźne, jednak mocno uprzykrzają życie, ponieważ krew potrafi kapać przez godziny. Ałun w sztyfcie nałożony od razu po skaleczeniu od razu zatrzymuje krwotok.

Na podsumowanie wpisu warto jeszcze dodać, że pan, który pragnie mieć klasyczny wizerunek, powinien kupić również krem do golenia. Koniecznym dodatkiem do takiego preparatu jest pędzelek – z pewnością kiedyś zauważyłeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego fajnego wynalazku.