Rozległa propozycja kosmetyków niezbędnych każdemu dżentelmenowi

Własną bezustanną popularność marka zawdzięcza pieczołowicie pielęgnowanej tradycji wykorzystywania obfitej ilości wyciągów roślinnych w swoich kosmetykach dbając, by kompozycja była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.

Propozycja firmy to rozległa oferta kosmetyków potrzebnych każdemu panu w każdym wieku. Zalążek popularnej marki Taylor of Old Bond Street to 1 września 1854r. Ekspresowo osiągnął uznanie i wziętość pośród wyższych sfer za jakość i użycie przy wytwórczości kosmetyków ekstraktów roślinnych.

Każdego dnia bądź na bieżąco w takich dziedzinach, które Cię zajmują. Jeżeli szukasz uzupełniających treści, wejdź w podany link, a pod nim czeka na Ciebie wiele bieżących wątków z owego działu.

Jest to jedna z czołowych angielskich marek, jaka wręcz bezbłędnie ucieleśnia brytyjski charakter golenia na mokro.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Proponując okazałą paletę najwyższej jakości produktów do golenia, pielęgnacji włosów i cery, zapachów i dodatków z nimi powiązanych, pozostaje marką wysoce pożądaną wśród dużej rzeszy mężczyzn. Zawdzięcza to przede wszystkim cenie, jaka w stosunku do jakości jest po prostu niewygórowana. I to oczywiście dzięki niej kremy Taylor of Old Bond Street są przeważnie wybieranymi kremami, przez młodych amatorów męskiego golenia na mokro (więcej o ofercie). Taylor of Old Bond Street to dogłębnie zakorzeniona historia przygotowywania ekskluzywnych produktów do męskiej twarzy.

Egzotyczne zapachy takie jak, cytryna, limonka, róża i drzewo sandałowe zagłębione są w wyszukanych kremach do golenia, z zapachem utrzymującym się jeszcze długo po goleniu. Wywodzące się z prawdziwych olejków eterycznych i ziół aromatycznych zapachy te zapewniają nadzwyczajne doznania, a łagodzące składniki pozostawiają ją łagodną, delikatną i bez najmniejszych podrażnień.

Tradycyjne przybory do golenia i pielęgnacji włosów z logo Truefitt & Hill (czytaj więcej) służą mężczyznom od ponad 200 lat. Słynna linia zapachowa 1805 powstała dla uwiecznienia roku założenia firmy. Eleganckie pudełko kartonowe ozdobne artykułów powodują, że doskonale nadają się na podarunek. Zestaw eleganckich mydeł toaletowych dla panów czaruje świeżym morskim aromatem połączonym z bergamotką, mandarynką i kardamonem, ubogaconym lawendą.

Ałun jest zwyczajnym minerałem, znany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Posiada działanie aseptyczne i ściągające. –