Różna, idealna biżuteria

Główna maksyma, o której stale należy mieć na uwadze nakładając biżuterię mówi o tym, by zachować umiar. Zakładając zbyt dużą ilość biżuterii, zamiast zabłysnąć, zdołamy osłabić wrażenie właściwego smaku.

Srebrny naszyjnik

Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com

Niekoniecznie, jeżeli składniki wyglądają cudownie osobno, będą także tak wyglądać złączone. Najlepiej, by jeden punkt ciągnął uwagę. Wstrzemięźliwość to odpowiednia droga do wytworności i stylu.
Do pracy wskazana jest biżuteria skromna, w klasycznym stylu, nie rzucająca się mocno w oczy. Ma ona wypełniać rolę dyskretnego uzupełnienia i zaznaczenia temperamentu. Wolno wkładać naszyjniki srebrne, czy nieduże kolczyki. W ciągu dnia winno wybierać się srebrną biżuterię, a unikać złotej. Srebrna biżuteria jest świetnym uzupełnieniem prostych, formalnych strojów. Zaszaleć z biżuterią zdołamy podczas wieczornych wyjść. Na taką okazję świetnie sprawdzą się długie kolczyki z bransoletką z błyszczącymi w blasku świateł kamieniami.
Różną, imponującą biżuterię proponuje jubiler (ważny link) – masz więcej pytań? – online – jubiler online. Bez wychodzenia z domu poczynimy wspaniałe zakupy, które zostaną przyniesione do mieszkania.
Żeby jednak uniknąć śmieszności trzeba unikać nakładania zbyt dużej ilości biżuterii, porządniej postawić na jeden, przyciągający uwagę akcent, aniżeli przygnębić nadwyżką różnego rodzaju ozdób.

Jeżeli włożymy bardzo fascynujący wisiorek, lepiej odstąpić od założenia kolczyków, tym bardziej, jeżeli obie te części w takim samym stopniu ciągną uwagę. Zakładanie zestawów biżuterii jest akceptowalne pod zastrzeżeniem, że zestaw ten posiada idealną stylistykę.