Siła tkwi w jonizowanej wodzie. Z jakiego powodu powinniśmy pić dużo wody?

Bez wątpienia wszyscy doskonale wiemy, że nasze ciało składa się w większości z wody. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Stąd też tak kluczowe jest nieustanne picie wody. Możliwe, że nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale odwodnione komórki prędzej poddają się procesom starzenia i są łatwym celem do atakowania dla różnych schorzeń oraz wirusów.

butelka czystej wody mineralnej

Autor: 欣盈
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejszy styl życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Chodzimy notorycznie zmęczeni, lwią część naszego czasu przeznaczamy na pracę. Nie wypoczywamy, zbyt mało sypiamy. Do tego wszystkiego, fatalnie się żywimy. Spożywamy byle co i byle gdzie. W zasadzie, chodzi nam tylko o zaspokojenie odzywającego się głodu. Tymczasem, nasze ciało do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiedniej ilości substancji odżywczych. Niezbędna jest także woda.

Napoje, po które najczęściej sięgamy, aby ugasić pragnienie, są bardzo szkodliwe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to jedynie przez chwile przynosi nam ukojenie, ale prawie nigdy nie myślimy o tym, jak ogromne zniszczenia czynią one w naszym organizmie.

Również wody (www.zdrowie-dom.pl/jonizatory-wody/85-jonizator-wody-iontech-it-750.html) mineralne nie zawsze są dobre. Wiele z tych, które są do kupienia w naszej okolicy, choć zawierają wiele minerałów, niestety, podobnie jak inne pożywienie, zakwasza nasz organizm. Co w takim razie robić? Jak bronić się przed chorobami?

Jedyną naprawdę pożyteczną wodą dla naszego zdrowia jest woda jonizowana alkaliczna.

Jeśli zainteresował Cię taki artykuł, przeczytaj inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam (https://serwiskawowy.pl/25-herbaty), znajdziesz tutaj podobne informacje.

Dlaczego właśnie ona? Przeróżne badania, przeprowadzane w wielu państwach na świecie, stwierdzają, że przyczyną wielu problemów jest zakwaszanie komórek. A przecież, w środowisku alkalicznym nie może się rozwinąć jakakolwiek choroba. Dlatego picie wody alkalicznej to najlepsza profilaktyka. To sposób na wieczną młodość oraz szczęśliwe życie w dobrym zdrowiu.

Nawet najlepsze suplementy diety nie będą w stanie nam pomóc, jeśli nie odkwasimy naszego organizmu. Nawet wartościowe i kipiące od pożytecznych mikroelementów owoce oraz warzywa zawierają wiele kwasów, które następnie zalegają w naszym organizmie. Tylko spożywanie wody jonizowanej pomoże nam nie tylko pozbyć się wielu chorób, ale także skutecznie im zapobiegać.