Śliczny wygląd bez skalpela i wielkich kosztów – o fotoodmładzaniu i innych metodach medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to jeden z działów tak zwanej estetologii kosmetycznej, która zawiera się w dziedzinie, jaką jest medycyna. Procedury w jej zakresie przeprowadzać może wyłącznie lekarz mający prawo do wykonywania zawodu. Jej naczelnym zdaniem jest polepszenie jakości egzystencji pacjentów.

salon kosmetyczny

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com
Jak? Przede wszystkim poprzez zachowania zapobiegające pojawianiu się skaz, które przekładają się na satysfakcję z własnego wyglądu – w zgodzie ze złotą myślą: “lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Nie masz pewności, jaki inny portal publikuje tak samo użyteczne artykuły? Kliknij i zerknij na ofertę (www.zdrowienastole.pl/blog/probiotyki-najlepsze-wsparcie-dla-zdrowia), do której odsyłacz jest tu!

Nie jest to równoznaczne z tym, że nie leczy głębokich zmian – wręcz przeciwnie, medycyna estetyczna obejmuje też wiele minimalnie inwazyjnych (lub kompletnie nieinwazyjnych) operacji, które eliminują takie defekty jak między innymi blizny, cellulit, rozstępy, a nawet usuwanie tatuażu koszt tego jest inny zarówno w zależności od salonu, jak też oraz narzędzi przez niego używanych, wielkie znaczenie ma oczywiście też rozmiar tatuażu.

Średnia cena jednego takiego zabiegu wynosi od 300 zł za mały tatuaż do 1200 zł za największy, choć to też zależy od miasta, w którym chce się taki zabieg uskutecznić, chociaż salon medycyny estetycznej warszawa proponuje za usuwanie tatuażu koszt (tutaj cennik) porównywalny do ogólnych statystyk.

Oczywiście, usuwanie tatuaży to nie tylko to, co oferują tego rodzaju salony.

Nie zwlekaj, a jeżeli zafascynował Cię omawiany temat, to odsyłam do witryny. W tym miejscu znajdziesz interesujące wpisy.

Na przykład ostatnimi czasy coraz większą popularność zdobywa tak zwane fotoodmładzanie laserowe . Także salon medycyny estetycznej warszawa ma go w swej ofercie. Zabieg ten polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła, która poprzez specjalne urządzenie zwane

medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Intensywne Pulsujące Światło emituje w tym samym czasie różnej długości fale we różnych kierunkach, co sprawia, że w w tym samym momencie jedna z fal walczy na przykład z przebarwieniami na skórze, inna likwiduje niewielkich zmarszczek, zaś inna walczy z naczynkami, zaś jeszcze czwarta – aktywuje wytwórstwo kolagenu, który uelastycznia skórę.

Fotoodmładzanie laserowe takżejest dalece bardziej delikatne od chemicznych peelingów oraz dermabrazji laserowej. Dodatkowo, jest mniej od nich inwazyjny oraz szybszy – już drugiego dnia po tym zabiegu można wrócić do zwykłej aktywności.