Sposoby na proste włosy, czyli spełnienie marzeń wielu dziewczyn.

Każdy wie, iż zawsze pragniemy o tym, czego nie mamy . To sprawia, że też dziewczyna, która ma pokręcone włosy chce mieć proste, a ta z prostymi pofalowane. Dla tych z kręconymi włosami jest rozwiązanie, który ułatwi życie wielu kobietom.

kreatyna prostowanie

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągłe wstawanie godzinę przed czasem, rozgrzewanie prostownicy, postój przed lustrem i prostowanie włosów. Tak zapowiada się początek dnia wielu dziewczyny. No niestety jeśli pragną nam się proste włosy, wymaga to poświęceń.

Poznaj też inne archiwum materiałów podnoszących omawiany temat – nie obawiaj się – wejście za darmo (https://www.optegra.com.pl/kliniki-optegra/klinika-rzeszow/), więc kliknij ten link.

Jednakże jest w dzisiejszych czasach pewien rozwiązanie, który może wspomóc ulepszyć trochę styl życia dziewczynom. Keratynowe prostowanie włosów to pielęgnacja, który ma za zadanie wyprostowanie, ale jednocześnie lewitacja struktury końcówek włosów (czytaj więcej). Inna nazwa to brazylijskie wyprostowywanie włosów. Jest to uzupełnianie w strukturze braki substancji odpowiadającej za kondycje włosa, czyli białka, które jest odpowiedzialne naturalnym składnikiem tworzącym strukturę włosa. Przy pomocy specjalnego urządzenia podgrzewany zostaje preparat keratynowy. Nakładany na włosy substancja jest trzymany przez ok. 30 minut. Z pewnością później następuje suszenie włosów przy średniej temperaturze. Terapia ta jest korzystną możliwością dla innych substancji. Trwałe prostowanie włosów jakie daje ten środek zapewnia naturalny skutek. Koszt pielęgnacji wynosi od 600 do 1000 zł (trwałe prostowanie włosów). Nie trzeba chodzić do salonów, aby wykonywać tą pielęgnacje. Dziewczyny kończąc certyfikowane szkolenie mogą wykonywać je w mieszkaniu. Muszą kupić tylko konkretne preparaty. Po zabiegu włosy są nawilżone, lśniące i łatwe w układaniu.

Ten materiał jest dla Ciebie atrakcyjny? Jeżeli tak to, przejrzyj także podobne serwisy, które zawierają dane na przedstawiany wątek.

Skutek prostych włosów występuje się do 5 miesięcy. Pielęgnacja ta utrudnia koloryzacje. Przez dwa tygodnie trzeba się wstrzymać z nakładaniem koloru. Można to jednak wykonać, wiedząc, że zaoszczędzimy czas na prostowaniu.

Jeżeli jednak zdecydujemy się na keratynowe prostowanie włosów, pamiętajmy, że musi wyselekcjonować stosowny salon fryzjerski, który nie wpłynie na naszą kondycje włosów.

Dziewczyny powinny być usatysfakcjonowane z takiego możliwości. Najistotniejszy tutaj jest skutek końcowy, to powoduje, że mnóstwo kobiet już na ten zabieg się zadecydowało.