Sprawdź co w trawie piszczy czyli płaszcze na wiosnę.

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy zimowe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzeczki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale cienkich płaszczach, które będą idealne do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej ciepłe, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak naprawdę tylko ze dwa miesiące. A że z pogodą różnie bywa, noszenie lżejszych ubrań w nadchodzących tygodniach całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie bójmy się, drogie panie i już przyszykujmy portfele, aby w najbliższym okresie stylowo.

Tej wiosny będą się sprawdzać płaszcze z dawnych lat. Odkurzymy, zatem komody naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy z nich wyszperać i wykorzystać do teraźniejszych pomysłów. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie zielona dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń. Ku rozpaczy miłośniczek jasnych barw takie w zasadzie się nie pojawiają.

Interesujące informacje na ten wątek odwiedź (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/dziecko/spodniczki-dzieciece) pod tym linkiem. Jest w tamtym miejscu mnóstwo ciekawych informacji, które okażą się niesamowicie wciągające.

Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać do woli. Ciuchy których znakiem charakterystycznym są duże i gruby pasek uwidaczniający zgrabną figurę, znów zagoszczą w naszych miastach.

Materiały, z których zrobione będą płaszcze, zachwycą kobiety tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie niezbędne akcesoria, które w tym roku zrobią z Ciebie modową .