Star Wars czyli skąd się wziął fenomen tej niezwykłe i ogromnie popularnej sagi filmowej.

Mało jest serii tak kultowych, jak Gwiezdne Wojny. Saga ta rozpoczęła się w roku 1977, bo wtedy właśnie w kinach ukazał się pierwszy z filmów. Kolejne dwa widzowie oglądali w odstępach trzech lat, a potem, po kolejnych kilkunastu latach, nakręcono trzy kolejne części. Obecnie połowa świata z ogromną niecierpliwością oczekuje na część siódmą, której premiera w kinach planowana jest na końcówkę roku 2015. Sama historia opowiada o przebiegu wojny domowej w galaktyce i zdarzeniach, jakie bezpośrednio się przed tym działy.

Poszczególne części pokazują, jak wyglądały różne spory pomiędzy rasami, które ostatecznie zakończyły się wielka wojną. W filmach śledzić również można historię rycerzy Jedi, to znaczy Anakina Skywalkera oraz jego syna Luke, jaki walcząc z siłami ciemności jest jednocześnie synonimem ciągłej walki dobra ze złem. Walki, jaka przyprowadziła do kin setki milionów widzów, bo właśnie tyle oglądnęło do dnia dzisiejszego wszystkie wyprodukowane aktualnie części sagi.

star wars

Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Star Wars to jedna z najwięcej zarabiających filmowych serii w całej historii. Już na samych biletach do kin wytwórcy zarobili wiele miliardów dolarów, a przecież dochodzi jeszcze ogromny przemysł związany z różnymi akcesoriami i dodatkami. W oparciu o nakręcone części powstało dużo innych komiksów, gier i filmów – bądź na bieżąco z nowościami . Wśród dzieci bardzo dużym powodzeniem cieszy się gwiezdne wojny audiobook, jakiego słuchać mogą przed położeniem się spać czy też w długiej podróży.

Wielki biznes jest również związany z różnymi gadżetami i zabawkami. Można zresztą obejrzeć ofertę jakiegokolwiek sklepu z zabawkami, w którym miecze świetlne, figurki oraz maski należą do jednych z najlepiej popularnych towarów – kub akcesoria z ulubionymi bohaterami .doczytaj tutaj – www.eccoholiday.com/region/bulgaria/obzor/ -Do tego dodatkowo dochodzą inne rzeczy, takie jak kubki star wars, i jak się to wszystko razem zbierze, to dopiero wtedy można zobaczyć fenomen prezentowanej sagi.

Odkryj następne podobne niezwykle cenne źródło informacji na rozważany temat – kliknij tu i przeczytaj więcej w tekście (http://produktypremium.com/kategoria-produktu/grille/gazowe/).

Fenomen, jaki zapewne jeszcze bardziej się umocni, bo zbliżająca się premiera jest zapowiadana jako jedno z większych wydarzeń w kinach w ostatnich latach.