Stare modele butów wracają do łask.

Istnieje przysłowie, że obuwie jest zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od kilku lat możemy zauważyć, że firmy obuwnicze wprost prześcigają się w tworzeniu nowych trendów.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Teraz zajmiemy się trzema spośród wielu innych marek.

Sprawdź poza tym te ciekawe wskazówki (https://www.bootky.pl/buty-demonia), które przeczytasz pod tym odnośnikiem – one także opisują to zagadnienie.

/J]

Na samym początku popatrzymy na buty nike air max 90. Sam model największego amerykańskiego producenta obuwia ma swoje początki jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej uznanych wśród ludności amerykańskiej, ze względu na wysoką jakość użytych materiałów i mimo postępu w produkcji, ciągle są szyte przez pracowników. Decyduje to o tym, że każda para air max’ów jest odrobinę inna, przez to unikalna. Pierwotnie, aż do końca 21 wieku model nazywany był air max III, dopiero później w ciągu jego reedycji, dostał nową nazwę – air max 90.

Czy kolekcjonujesz materiały w kontekście opisywanego zagadnienia? Jeżeli tak, to przeczytaj więcej w omówieniu (https://kodak.wroclaw.pl/fotomagnesy-ze-zdjeciem). Ono także wyda się dla Ciebie atrakcyjne!

Na szczęście modele aktualne owej linii wykonywane są przy użyciu najnowszych metod. Wciąż używany jest nubuk lub zamsz, sztuczna wysokiej jakości skóra i siatka polietelyenowa, ale but wykonywany jest w technologii bezszwowej, przy pomocy termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to decyduje, iż noszenie butów serii air max jest obecnie częścią stylu życia. Drugą marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie ma potrzeby prezentować? Identycznie jak w przypadku air max’ów, na półki w salonach zawitały buty adidas la trainer . Linia ma długą historię. Wracając myślami do roku 1984 i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój początek miała właśnie najnowsza perełka marki adidas. Sam but różnił się na tle innych sportowych butów

w pełni regulowanym systemem amortyzacji Vario charakteryzującym się zamiennymi kołeczkami wstawionymi w podstawę podeszwy. Cholewkę uszyto podobnie jak model amerykańskiej firmy z naturalnego zamszu i nylonu, miejsca narażone na przeciążenia wykonano z pomocą mocnej syntetycznej siatki. Oprócz użytej technologii amortyzacji Vario, sneakersy charakteryzują się klasycznym możemy nawet stwierdzić, że vintage’owym wyglądem, rzecz jasna starannie odświeżonym. But nie jest masywny, zdecydowanie smuklejszy od air max’ów o sportowej destynacji, z tego powodu wyśmienicie sprawdzi się na korcie tenisowym, czy w trakcie biegania. Ostatnie na naszej liście są buty męskie timberland, które nieco odbiegają nie tylko wyglądem ale i przeznaczeniem od pozostałych dwóch marek. Obuwie amerykańskiej firmy Timberland zyskały największy rozgłos dzięki modelowi Premium 6, owych charakterystycznych żółtych trzewików. Obuwie tej marki wykonywane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, z tego powodu ich cena jest dość wysoka, lecz charakteryzują się one wysoką wytrzymałością. Oznacza to tyle, że posłużą nam dłużej, co dla panów jest najważniejsze.

Łatwo powiedzieć, iż ”historyczne” już buty wracają do łask, a noszenie ich postrzegane jest jako oznaka poczucia dobrego stylu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe modele obuwia cieszą się odświeżonym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech każdego modelu.