Stylizacja na jesień

Jednym z najważniejszych elementów naszego ubrania są akcesoria. prawidłowo dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego smaku i zamiłowań. Nie lękajmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i eksperymentujmy. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z delikatnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to niepospolite połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na ponowne koszty.

Nasze ubrania

Mimo tego, że, iż jest coraz chłodniej zakładajmy sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajtuzy z dyskretnym lub rzucającym się w oczy wzorem. połączmy z tym odpowiednie czółenka lub kozaczki na koturnie aby wyszczuplały naszą posturę. Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj sylwetki.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w sieci lub (zobacz wygodnie.com) uzupełnić naszą wiedzę o porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych szafach nie powinno zabraknąć ubrań w barwie burgundowym oraz kolorów ziemi. połączmy je z puszystymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych torebkach nie może brakować czerwonej i cielistej pomadki oraz eyelinera. Dla śmielszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest dużo wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pójdźmy do galerii i upatrzmy coś dla siebie lub (warte przeczytania-wejdź… nasz link) przeróbmy to co jest dostępne w naszym domu garderobie.