Szampon na wypadanie włosów i kremy na cellulit.

Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem z roślin to kosmetyk pielęgnacyjny, który dokładnie oczyszcza i wzmacnia włosy wypadające. Szampon wpływa na usprawnienie mikro krążenia w skórze głowy; powoduje, że włosy odzyskują swoją witalność; stają się mocniejsze i stopniowo odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów ochrania i naprawia skórę głowy i włosy. Wyciąg z oliwek działa przeciw starzeniu na mieszki włosowe. Aminokwasowy kompleks witaminy H polepsza usytuowanie włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego polepsza mikro krążenie w skórze głowy.

szampon

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleks witamin i aminokwasy nawilżają włosy. Wyciąg z żeń-szenia, odżywia cebulki i dotlenia skórę na głowie. Włosy stają się mocniejsze, gęstsze i bardziej zdrowe. Szmpon na wypadanie włosów został stworzony ze szczególnym przeznaczeniem do suchej skóry na głowie i zniszczonych włosów.

Zaintrygował Cię ten wątek? Jeżeli tak, to fantastycznie – dalsze szczegóły odkryjesz w kolejnym niezwykle zajmującym tekście.

Intensywnie je pielęgnuje, nadając włosom połysk i zdrowy wygląd. Szmpon na wypadanie włosów usuwa aż do 100% łupieżu, nadając włosom piękny wygląd i blask.

Cellulit pojawia się z powodu wadliwego funkcjonowania układu limfatycznego, w skutek tego, następuje odkładanie się w komórkach tłuszczowych – niewydalanych z organizmu produktów przemiany materii.Cellulit występuje w większości u kobiet w okolicy bioder, brzucha, ud i pośladków.Dobrze działające kremy na cellulit mają zawierać algi morskie, które polepszają metabolizm i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje eliminację nadmiaru wody z tkanek i zniwelowanie złogów tłuszczowych oraz zwiększają elastyczność skóry i działają przeciwzapalnie. Następnym ważnym składnikiem, które powinny zawierać kremy na cellulit jest kolagen. Kolagen to podstawowy budulec włóknistej tkanki łącznej, naskórka jak skóry właściwej. Za sprawą swoich właściwościom nawilżającym, wpływa na utrzymanie odpowiedniego stopnia wilgotności skóry i jej sprężystości. Kolagen jest ważnym elementem profilaktyki i terapii przeciw rozstępom, których podstawową przyczyną jest uranie włókien kolagenowych (sprawdź na stronie). Kremy na cellulit powinny zwieraćrównież jeżowkę, która wspomaga pielęgnację skóry pomarszczonej oraz z celullitem. Centella z kolei to składnik nawilżający, nadaje elastyczność naczyniom krwionośnym, usuwa krwiaki. Dobrze działające kremy na cellulit posiadają w swoim składzie teżOlejek pomarańczowy, mający właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, antystresowe, obniżające ciśnienie, wybielające i nawilżające.