Torebki i torby czyli wszystko o tym, jaką spełniają rolę dla pań i jak można je dobrać do okoliczności i stroju

Jednym z głównych atrybutów nowoczesnej kobiety są torebki. O ile panowie doskonale dadzą sobie radę bez niej, to większość kobiet bez torebki nie wyobraża sobie codziennego dnia – w końcu trzeba gdzieś nosić mnóstwo przeróżnych drobiazgów, które i tak w licznych przypadkach nie są potrzebne, ale trzeba je mieć przy sobie.

Poza tym torebki są doskonałym uzupełnieniem eleganckiego stroju, będą podkreślać jego charakter a tym samym styl i zmysł smaku właścicielki. Jednak jak okazuje się przeważnie, tak naprawdę żadnej pani jedna torebka nie wystarczy – musi ona mieć ich co najmniej parę, w każdym przypadku odpowiednio dopasowując ją do stroju. I z reguły każda z nich będzie inna, ma inny kolor, stylistykę i materiał z jakiego została zrobiona, no i oczywiście pasować będzie na inne okazje.

Niniejszy artykuł posiada ciekawe dane na omawiany wątek – jeżeli masz ochotę uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę zegarki lars larsen, która przedstawia podobne zagadnienia.

Jeśli jakaś pani będzie chciała, żeby jej torebka pasowała do wyglądu i okoliczności, to powinna się trzymać paru zasad. Nie są one bardzo trudne do spamiętania, a ich stosowanie pozwoli z pewnością uniknąć dużych wpadek.

Nasz artykuł wydaje się być doprawdy interesujący? Wierzymy zatem, że przypadnie Ci do gustu także istotna strona (http://www.eztime.pl/marki/32-zegarki-orient), gdzie znajdziesz masę dodatkowych wiadomości.

Tu więcej: aktówki skórzane.

Pierwszą taką zasadą jest wybór wielkości torebki w zależności od tego, na jaką okoliczność ma ona być. Na wieczór w teatrze torebka raczej być powinna nieduża, a na codzienne chodzenie do pracy czy na zakupy znacznie lepsze powinny być duże, do jakich powinno się zmieścić wszystko, co potrzeba.

Torebka damska

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna zasada to dobór torebki ze względów kolorystycznych. Obecnie moda sporo się zmieniła i nie jest już konieczne, żeby torebka pasowała do butów czy kapelusza. Zobacz więcej: .

Wręcz odwrotnie, powinna być ona nie uzupełnieniem stroju, lecz jego istotnym elementem, dzięki czemu pozwolić sobie można na mniej lub bardziej odważne zestawienia. Oczywiście kolorystykę całości trzeba dobierać ze smakiem, bo w przeciwnym wypadku po prostu będzie się wyglądać śmiesznie, ale to najlepiej można zobaczyć, jak się stanie przed lustrem. Jeżeli jakaś pani ma kłopot z wyborem odpowiedniej torebki dla siebie to na pewno może jej pomóc jakaś duża hurtownia torebek – tam z reguły będzie taka propozycja, że bez większego problemu znajdzie się coś odpowiedniego.