Usługa laserem frakcyjnym – na czym polega i w czym może pomóc?

W ostatnim czasie wybitnie popularne stało się przeprowadzanie zabiegów laserem frakcyjnym, jaki ma obowiązek odmłodzić cerę i upiększyć ją. Z tego typu świadczeń zdołamy skorzystać tak jak u profesjonalnej kosmetyczki jak i (bądź przede wszystkim) w gabinetach które zajmują się medycyną estetyczną.

czy też popularnych “kurzych łapek” posiadają szansę obniżenia go albo dogłębnego usunięcia (nici liftingujące do twarzy). Za pomocą maszyn, jakimi są lasery frakcyjne da się odmłodzić cerę, usunąć zmiany w kolorycie skóry zarówno te mocniejsze jak i słabsze, zmniejszyć zmarszczki. Narzędzie to to polepsza jędrność skóry, dlatego będzie kapitalna dla osób starszych chcących lekko wymodelować rysy twarzy bądź też młodych mających kompleks na skutek przedwcześnie pojawiających się zmarszczek. Likwidacja szram i rozstępów również nie będzie problemem, albowiem lasery frakcyjne są w stanie zupełnie je usunąć czy też ograniczyć do mniejszych rozmiarów . Da się nim działać zarówno na twarzy jak i w innych regionach na skórze, przykładowo udach czy brzuchu. Pragnąc wyglądać zniewalająco na plaży w ciągu wakacji, wskazane jest zafundowanie sobie tego typu zabiegu, aby nieustająco czuć się pewnym siebie. I nie ma w tym miejscu znaczenia czy osoba zamierzająca poddać się poprawkom jest płci żeńskiej czy też męskiej, gdyż nasze problemy w szeregu przypadków są podobne.

zabiegi

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Usługa ta nie potrzebuje dodatkowego znieczulenia. Polega na tym, że do cery pacjenta przykładana jest głowica wytwarzająca mikrowiązki światła, jaka w monitorowany sposób niszczy wybrane obręby naskórka i skóry właściwej. Dochodzi do zwyczajnego procesu gojenia, w ciągu którego komórki uszkodzone zastępowane są nowiutką tkanką, a postać, na której zabieg pozostał dokonany cieszy się młodziej wyglądającą i jędrnej skóry. W trakcie usługi część pacjentów odczuwa niewielki dyskomfort, powinno się wówczas sięgnąć po środki przeciwbólowe. Dla uzyskania najlepszych wyników eksperci rekomendują wykonanie od 3 do 6 zabiegów, z czego jeden trwa plus minus 60 minut. Koszt usługi waha się pomiędzy 100 a nawet 5000 złotych za jeden zabieg.

Usługi przeprowadzane laserami frakcyjnymi nie należą do najtańszych, aczkolwiek można za ich wsparciem zredukować zmarszczki lub szramy i usunąć swoje kompleksy. Przez godzinny zabieg wykonany kilka razy zdołamy radować się gładką skórą na ciele bez przebarwień i defektów.