W jaki sposób dbać o swoje zdrowie i urodę

W trosce o zdrowie oraz urodę ogromna liczba przedstawicielek płci pięknej sięga po różnorodne metody. Znaczna część z nich to metody znane dopiero od niedawna, inne stosowane są już od wielu lat, bardzo często nawet od wielu stuleci. Jakie są te metody, czy opłaca się z nich skorzystać?

masaż

Autor: zaphodsotherhead
Źródło: http://www.flickr.com
Z cellulitem walczy bardzo dużo pań bez względu na wiek. Zazwyczaj aby go zniwelować, większość przedstawicielek płci pięknej wybierała się do gabinetu kosmetycznego. Naprawdę duża liczba pań jednak ze względu na stan swoich finansów nie mogła sobie na to pozwolić. Dzisiaj pojawiła się nowa możliwość pozbycia się niechcianych zmian na swoim ciele. Metoda ta nie tylko mało kosztuje, ale możliwa jest również do zastosowania w zaciszu własnego domu.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do następnej witryny, na której przygotowaliśmy pouczające posty – kliknij w link.

Możliwość tę dają bańki chińskie. Takie bańki chińskie to wydatek oscylujący od dwudziestu do trzydziestu złotych. Nie ma także problemu z ich zakupem, są oferowane przez wiele aptek (informacje), w swojej ofercie mają je także sklepy działające w Internecie. Zasada działania baniek chińskich jest dokładnie identyczna, jak w przypadku tradycyjnych, znanych Polakom od naprawdę bardzo dawna szklanych baniek, którymi staramy się zwalczyć przeziębienie. Bańki te różnią się od siebie materiałem, z którego są wykonane: te chińskie wyprodukowane są z gumy.

Figura bez cellulitu

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Wbrew posiadanej nazwie piłki rehabilitacyjne mogą być używane nie tylko do ćwiczeń mających charakter rehabilitacyjny. Piłki rehabilitacyjne dają możliwość zastosowania ich do wielu różnorodnych ćwiczeń. Co więcej, mogą ich używać tak naprawdę wszyscy bez względu na wiek i płeć. Chętnie z piłkami rehabilitacyjnymi ćwiczenia wykonują zarówno dzieci, młodzież, osoby w starszym wieku, kobiety , które pod sercem noszą dziecko. Ćwiczenia z piłką wzmacniają wszystkie grupy mięśni, wyjątkowo korzystnie wpływają na kręgosłup. Dobrze jest po nie sięgnąć, jeśli naszym celem jest zgrabna sylwetka bądź zgubienie kilku nadprogramowych kilogramów. Są sprzedawane w kilku rodzajach, w bardzo bogatej kolorystyce, w rozmaitych rozmiarach. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów są tradycyjne piłki, które używane są podczas ćwiczeń fitness, ale też niewielkie rozmiarami piłki polecane dla pań , które właśnie są w ciąży oraz do wykonywania ćwiczeń o charakterze rozciągającym. Inny popularny typ piłek rehabilitacyjnych to piłki , które mają specjalne wypustki.