W jaki sposób najlepiej pielęgnować zapuszczaną brodę, przegląd popularnych kosmetyków do tego celu.

Coraz częściej można na ulicach spotkać na pierwszy rzut oka niechlujnych panów noszących brody. Jeśli jednak przyglądnie się tym brodom bliżej, to się okazuje, że do ich pielęgnowania potrzeba nie mniej czasu niż na fryzurę na głowie.

A niekiedy nawet więcej, bo z powodu swojego położenia jest dużo bardziej podatna na najróżniejsze zabrudzenia, przykładowo pod postacią resztek jedzenia. Dlatego też jeśli ktoś nie będzie chciał wyglądać jak prawdziwy, zarośnięty drwal, to musi trochę czasu przeznaczyć na pielęgnację brody, a przede wszystkim się zaopatrzyć w odpowiednie kosmetyki.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej artykułów na powyższy temat? Zachęcamy więc do nowej strony – po prostu naciśnij to stoły do masażu i przeloguj się do naszego serwisu.

Na pewno niezbędne będą grzebień i nożyczki, przy pomocy których można będzie zapewnić właściwy kształt. Warto się też zaopatrzyć w specjalny szampon, a do nadania puszystego wyglądu ładnie pachnący olejek do brody.

kremy męskie

Autor: Marlies Dekkers
Źródło: Marlies Dekkers
leki

Autor: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com

regeneracja

Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś będzie się decydował na brodę, to powinien o nią należycie dbać, a jeśli nie zamierza jej mieć, to powinien się systematycznie golić. Zwłaszcza że obecnie nie ma żadnego problemu z wyborem odpowiednich narzędzi do tego.

Jeśli szukasz fascynujących informacji na omawiany temat, odwiedź cyrkonie na paznokcie nas, a z pewnością odnajdziesz ciekawe fakty.

Przez ostatnie lata ogromnym zainteresowaniem cieszą się najróżniejsze maszynki, ale w dalszym ciągu jest sporo panów, którzy wolą klasykę.

Zdecydowanie bardziej woleć oni będą tradycyjne maszynki, niż zachwalane w reklamach wieloostrzowe wynalazki, dlatego też często w ich łazienkach może się na przykład pojawić maszynka merkur 37c na żyletki. Przy pielęgnacji twarzy niezwykle istotne jest również stosowanie odpowiednich kosmetyków, czyli konieczna będzie dobra pianka przed i Kremy męskie po goleniu. Więcej na