W których okolicznościach oraz w jakim miejscu stosuje się zabieg o nazwie mezoporacja?

Czy wiesz, że istnieje bezpieczna technika z pogranicza kosmetyki oraz chirurgii plastycznej, którą stosuje się wtedy, kiedy borykamy się z kłopotem z naszą skórą, względem jakiej różne kremy czy proste operacje są bezsilne?

mezoporacja

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to stosowana w salonach kosmetycznych technika o kolokwialnej nazwie mezoporacja. Skojarzenie ze słowem operacja jest jak najbardziej odpowiednie, ponieważ jest to operacja z przedziału medycyny kosmetycznej. Jest to powstała w 2001 roku alternatywa dla bolesnej i pozostawiającej po sobie wyraźne blizny mezoterapii igłowej. To akurat dzięki powstaniu mezoporacji operacje regeneracji skóry mogły przejść z gabinetów chirurgicznych do kosmetycznych. Wymieniona metoda jest jedynym takim krótkim oraz efektywnym zabiegiem dostępnym aktualnie na rynku. Działa ona na zasadzie tworzenia w skórze specjalistycznych przewodów, przez jakie dostarczane są do niej witaminy oraz substancje odżywcze. Jest to prawdopodobne dzięki elektrycznej stymulacji, dzięki której otwierają się kanaliki wodne.
Pacjent

Autor: Centrum Kultury w Lublinie
dentysta

Autor: viviandnguyen_
Źródło: http://www.flickr.com
Warto także wspomnieć, że przedstawiany zabieg (link karboksyterapia szczecin cena) nie jest bolesny.

Czy chcesz poznać opisywany temat nieco dokładniej? Zobacz zatem ten odsyłacz – więcej w witrynie. Te porady także są przydatne.

Odwrotnie – podczas jego robienia skóra chorego jest pasowana, więc zazwyczaj odczuwa on nawet dużą przyjemność. Jedyną niedogodnością może być metaliczny posmak w buzi, który mógłby być wynikiem zastosowania niskiego napięcia energii elektrycznej. Najczęściej leczonym przy pomocy opisywanej metody jest cellulit i starzenie się cery. Mezoporacja przeprowadzana jest też w leczeniu pękających naczynek trądziku czy też przebarwień.

Jest to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej o doskonałych skutkach odmładzających. Dobrze jest jednak przed wykonaniem mezoporacji porozmawiać z lekarzem, gdyż skuteczność takiej metody jest w niektórych wypadkach kwestionowana.