Wakacje fit w górach

Wczasy odchudzające w górach to niepowtarzalna możliwość połączenia aktywnych wczasów, zgubienia zbędnych kilogramów i oczyszczenia organizmu. To wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy dr Ewy Dąbrowskiej. Szerokie i całościowe spojrzenie na odchudzanie pozwala w sposób zdrowy i efektywny osiągać zamierzone cele.

Dieta i sport

Autor: iStock
Źródło: iStock
Dlatego tak ogromny nacisk kładziemy na zawarcie w naszej ofercie właściwej kompozycji dań, aktywności fizycznej oraz przekazywanie wiedzy z zakresu właściwych wzorców żywieniowych. Połączenie wakacji oraz wczasów odchudzających sprawi, że dobrze wypoczniesz, ubędzie CI kilogramów oraz sprawisz sobie dobre samopoczucie! Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to 2- etapowy program odchudzania, który ma na celu odtrucie organizmu z toksykantów i złogów oraz przywrócenie jego równowagi wewnętrznej – [link]. Zrzucone kilogramy są tylko efektem ubocznym diety. Ten leczniczy post zakłada spożywanie w niewielkich ilościach określonych warzyw i owoców.Pierwszym stadium jest uzdrawiająca głodówka, trwająca kilka – kilkanaście dni. Głodówka ma na celu odtrucie i wzmocnienie naszego ciała.

Po zakończeniu terapii oczyszczającej trzeba stosować zdrową dietę, bazującą na zieleninie, owocach jadalnych, zbożach i roślinach strączkowych. Drugim etapem jest zatem zdrowy sposób odżywania, czyli mało przetworzone produkty, typowe dla naszej szerokości geograficznej. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej jest przeznaczona nie tylko dla osób borykających się z dodatkowymi kilogramami i otyłością, lecz także dla tych skarżących się na różne dolegliwości, np. dla osób z osłabionym układem immunologicznym czy alergików.

Waga, dieta

Autor: Vitana
Źródło: Vitana
Zachęcamy do wczasów odchudzających w górach do urokliwie położonego hotelu, w lesie i nad brzegiem potoku. Celem wczasów jest odnowienie organizmu i pobudzenie go do właściwego – prawidłowego funkcjonowania. Wspólnie zniwelujemy zbędne kilogramy i aktywujemy nowe sposoby zdrowego stylu życia. W skład programu wchodzą m. in. ćwiczenia oddechowe, kąpiele zdrowotne, ćwiczenia na świeżym powietrzu – np marsze nordic walking czy zajęcia taneczne – zobacz. Dodatkowo proponujemy dietę warzywno – owocową, autorstwa dr Ewy Dąbrowskiej; permanentną opiekę technologa żywności (kliknij i zobacz koniecznie – gazetka lidla od czwartku) – polegającą m.in. na przeglądzie danych, analizie błędów dietetycznych, prelekcjach dotyczących racjonalnego odżywiania i opracowaniu żywienia po powrocie do domu oraz 7 noclegów w eleganckich pokojach 1osobowych, 2osobowych lub apartamentach.