Nowe specyfiki do golenia dla facetów – sprawdź produkty, które są teraz na topie

Branża kosmetyczna to dział, który jeszcze kilkanaście lat temu był opanowany przez producentów, jacy tworzyli kosmetyki zasadniczo z myślą o kobietach, gdyż to one od lat uznawane są za te, które bezspornie najczęściej dbają o swoją urodę i uwielbiają ją akcentować.

Na szczęście dla płci brzydszej, ukazały się kosmetyki także dla panów, które w sporo szerszym obszarze dają możliwość zadbać o swój wygląd. Popularne mniemanie o tym, że mężczyzna oczekuje wyłącznie zwykłego mydła oraz kremu do golenia na szczęście wolno przechodzi do lamusa. Pokazuje się coraz więcej środków przeznaczonych tylko mężczyznom, którzy chcieliby mieć coś więcej niż wyłącznie mydło i piankę do golenia w swej podręcznej kosmetyczce.

pianka do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet biorąc bodajże pod uwagę zagadnienie golenia, można zobaczyć jak niemało się odmieniło. Tradycyjne golenie, o którym z sentymentem wspominają nasi ojcowie, wspominając często czas spędzony w wojsku, polegało na wykorzystaniu pędzla do golenia, którym nanosiło się piankę na cerę, ażeby potem całość golić przy pomocy brzytwy bądź maszynki do golenia na żyletki – zobacz więcej o tradycyjnym goleniu. Dziś nawet to typowe golenie uległo przemianie, na miejsce zwykłych pędzli możemy dobrać przykładowo pędzel do golenia silvertip, jaki od tych tradycyjnych różni się tym, że sporządzony jest ręcznie z świetnej jakości skręcanego włosia, a także niejednokrotnie sama rączka jest wykonana z jakiegoś rzadkiego drzewa ewentualnie na przykład z rogu bawołu – pędzel do golenia silvertip.

Wielu wytwórców z branży kosmetycznej postawiło na wprowadzanie marek tylko dla mężczyzn. Są to indywidualne linie i serie kosmetyczne dedykowane jedynie panom.

Kliknij tu i zdobądź ważne informacje (http://www.mooistudio.pl/makijaz-permanentny-powiek/) na przedstawiany tu temat. Takie dane też dadzą Ci do myślenia, zatem nie zastanawiaj się długo, tylko przeanalizuj to zagadnienie.

Co więcej, często można w takiej grupie odnaleźć takie specyfiki, które zostały dostosowane do różnorakich grup wiekowych. Toteż to, czego używamy mając lat dwadzieścia lub trzydzieści, będzie się różniło od tego, czego stosują nasi ojcowie, starsi o kilkadziesiąt lat. Także często spotyka się grupy kosmetyczne, w skład których wchodzi sporo różnych preparatów. Dlatego pod jedną nazwą, przykładowo taylor of bond street, otrzymamy żel do mycia twarzy, szampon , żel do pod prysznic, piankę do golenia, mydło czy krem nawilżający do twarzy.

Jak można zobaczyć, branża kosmetyczna kilkanaście lat temu wykryła następną niszę, dzięki czemu możemy bez trudu zaopatrywać się nie jedynie w tradycyjny żel do golenia, pędzel i mydło. Możliwości wyboru jest sporo – na tyle dużo, iż czasem może nawet będziemy mieli trudność z wyborem czegoś odpowiedniego dla siebie.

Więcej szczegółów na stronie