Współcześnie dużą uwagę przywiązuje się do kultu młodości. Powierzchowność ma wpływ w każdym aspekcie naszego życia.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądać na mniej lat. Niestety, dieta, czy zdrowy tryb życia nie zawsze wystarczają. I co wtedy?
Medycyna estetyczna poczyniła olbrzymie kroki naprzód w ostatnim czasie, skończyła być tematem zakazu i coraz więcej ludzi po nią sięga. Ważne, z punktu widzenia bycia młodym jest ujędrnianie skóry. Jest to wyznacznik młodości i zdrowia, a także dobrego nastroju.

zadbane ciało

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR
Nieskończenie młodzi nigdy nie będziemy, a do tej pory nie wyczarowano eliksiru młodości, toteż nie ma nic zdrożnego w sięganie po zabiegi, które spowalniają procesy starzenia i przyczyniają się na ujędrnianie skóry (ujędrnianie skóry to dla mnie priorytet).

Kobiety bardzo non stop skupiają się na troszczeniu się o twarz, w momencie gdykompletnie zapominają o szyi. Brak troski tej części ciała sprzyja bezpowrotnym zmianom w uformowaniu skóry, która robi się zwiotczała i mało sprężysta. W takiej sytuacji całkiem słuszne wydaje się skorzystanie z zabiegu o nazwie lifting szyi. Polega na uniesieniu skóry szyi, poprzez naprężenie jej po zewnętrznych stronach szyi, likwiduje się w ten sposób nadmiar obwisłej skóry.

Czy chciałbyś poznać bardziej temat opracowany w naszym artykule? Jeżeli jesteś za, to czytaj pod adresem kolejne ciekawe wiadomości.

W skrócie, lifting szyi, jest obligatoryjny, w sytuacji gdy dochodzi do niedyspozycji mięśni szyi. Sam zabieg przeprowadza chirurg plastyk, pacjent jest znieczulony, Nadmiar tłuszczu może być zaś odessany, czasem dochodzi także do usunięcia zwisającego mięśnia szyi. Kolejnym trapiącym kobiety problemem związanym z upływem czasu jest obwisła skóra na udach – czy liposukcja ud boli?.

Piękne nogi na plaży

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Bardzo często skóra na udach zaczyna się marszczyć po ciąży lub w wyniku nadmiernego przebrania na wadze, czy tez schudnięcia.

Poszukujesz dodatkowych informacji na omawiany tu temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej bakalie online a przekonasz się, że to było bardzo łatwe.

Usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej z ud nosi nazwę liposukcja ud. Chirurg zaznacza miejsca, w których trzeba odessać nadmiar tkanki tłuszczowej, a później wprowadza w skórę igłę, poprzez którą nadmiar ten jest odessany, poprzez użycie ultradźwięków. Sama liposukcja ud, jest przeprowadzona przez lekarza chirurga, zastosowaniem znieczulenia miejscowego. W dzisiejszych czasach nikogo nie powinno dziwić korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która sprawia, że dłużej możemy cieszyć się pięknym ciałem i staje się coraz bardziej dostępna i tańsza – czy lifting szyi bardzo rzuca się w oczy?.