Wybieramy precjoza nie tylko dla siebie – poradnik

Biżuterię kobiety rzadko kiedy kupują sobie same. Z reguły czekają aż ich ukochany wreszcie obdaruje ich wisiorkiem. Pewnikiem, by posiadać biżuterię dobraną doskonale jest jednak wyłącznie jedna sytuacja – gdy nabędziemy ją sobie samodzielnie.
Doskonała biżuteria musi pasować do 4 spraw: twojego typu urody, twej garderoby, twego stylu, twego portfela.

Na pewno musisz brać pod uwagę odcień precjozów (błękitny topaz konweniuje do blondynki bądź osoby o typie urody „zima” a niekoniecznie będzie świetnie wyglądał u „jesieni”) i jej kształt. Precjoza może maskować poniektóre felery urody lub akcentować to, co w nas najpiękniejsze. Biżuteria dobrana do garderoby. Tutaj przede wszystkim zwróć uwagę na kolorystykę konfekcji a także tkaninę z jakiego wykonane są twoje fatałaszki.

Jeżeli twierdzisz, że prezentowany tutaj tekst jest interesujący oraz poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij oprócz tego ten odnośnik, a odnajdziesz więcej informacji wózki magazynowe!

Admiratorki naturalności będą lepiej czuć się w biżuterii z rzemyków, koralików lub lampworków niż syntetycznych szmaragdach. Z drugiej zaś strony, do użytkowanej na co dzień garsonki nie zawsze konweniuje sznur korali, odpowiednia natomiast będzie biżuteria srebrna. Kupując biżuterię dla siebie, często ulegamy pokusie, ażeby zakupić coś oryginalnego, całkowicie innego aniżeli to, co posiadamy w własnych szafach – . Należałoby jednak pamiętać o tym, iż jeśli nabędziesz biżuterię, której nie będziesz mieć do czego założyć, będzie cię tylko frustrować.

pierścionki srebrne

Autor: KEEN
Analogiczny kłopot będzie ze stylem – jeśli na co dzień nosisz sweterki jak też dzianinowe garsonki, to awangardowej biżuterii – choćby najładniejszej – nie będziesz miała kiedy założyć. Zwróć uwagę na to, w jakich odzieniach chodzisz najczęściej a także do jakich sytuacji potrzebujesz precjozów.

Kupowanie biżuterii tylko dla jej formy jest miłe, jednakże jeśli nie będziesz jej miała do czego założyć, nikt nie spostrzeże jej piękna. Zwróć uwagę na pierścionki srebrne, jakie pasują nieomalże do wszystkiego.