Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych na podstawie tego jak się prezentują. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery stare powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest cytowane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można bowiem określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy a często i zainteresowania.

Jeśli ten wpis Cię zainteresował, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł, który prezentuje podobne kwestie.

Koszulki prinidea z nadrukiem są w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, jednak oznaczone koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dziś. Cały czas.

Barwne T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd to prezentacja pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny rysunek.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”