Z jakich powodów kontynuacje gier, które były hitami będą się cieszyć tak ogromnym zainteresowaniem graczy

Od kiedy powstały pierwsze komputery ludzie zaczęli je stosować do rozrywki i zabawy. Pierwsze z gier były proste, ale też możliwości graficzne i wydajnościowe nie były jakieś oszałamiające. Dopiero dynamiczny rozwój technologiczny w ostatnich latach spowodował, że możliwości sprzętu pod tym kątem znacznie się poprawiły.

gra na konsoli

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Obecne produkcje zachwycają nie tylko doskonałą fabułą, ale także doskonałą grafiką, a cała zasługa tego będzie tkwić w bardzo wydajnych kartach grafiki. Producenci gier dopasowują ich parametry do aktualnych możliwości sprzętu.

Każda nowa odsłona to jeszcze lepsze możliwości graficzne, nierealne do osiągnięcia we wcześniejszych wersjach. Specjalnie wspomniane tu zostało o nowej odsłonie, gdyż duża część nowo wydawanych obecnie gier to kolejne kontynuacje kultowych produkcji, jakich pierwsze odsłony miały miejsce nawet przed kilkunastu laty. Od tamtego czasu możliwości graficzne komputerów znacznie się zwiększyły, z tego też powodu bardzo duże poprawie uległa również sama grafika w grach, ale i grywalność znacznie została w najnowszych wersjach poprawiona.

Jedną z takich nieśmiertelnych produkcji, wznawianych po raz kolejny i kolejny raz zdobywającą bardzo dużą popularność miłośników gier z całego świata jest call of duty: black ops iii. To kolejna część bardzo popularnej i lubianej przez graczy strzelanki, osadzona w dość odległej przyszłości. Sama akcja rozgrywa się w roku 2065, po kilkudziesięciu latach po zdarzeń z poprzedniej części. Pojawiają się kolejne niebezpieczeństwa i zagrożenia, z jakimi musi sobie dać radę właśnie nasz bohater.

Gra jest szybka i dynamiczna, a zaawansowane możliwości w trybie multiplayer sprawiają, że stanowić może doskonałą rozrywkę w grupie znajomych. Analogicznie kolejną, w tym przypadku trzecią, nowy tytuł risen 3: władcy tytanów. Gra jest kontynuacją przygód z ubiegłych części, czyli wszystko dzieje się w świecie pustoszonym przez Wojny Tytanów. Także tutaj po tym, jak się wcieli w postać bohatera będzie się miało parę głównych misji do wykonania, na co spokojnie można przeznaczyć kilkadziesiąt godzin gry.