Z jakiego powodu panie coraz chętniej zaczynają wybierać produkty dobrych sklepów sprzedających artykuły fryzjerskie

Rynek produktów i preparatów do pielęgnowania włosów w naszym kraju jest szacowany na kilkaset milionów złotych, jak można zobaczyć w badaniach to na włosy właśnie kupujący przeznaczają najwięcej pieniędzy. Potencjał tych produktów doskonale zresztą widać w reklamach telewizyjnych. Największe firmy przeznaczają naprawdę wysokie kwoty na to, żeby zareklamować swój nowy szampon na siwienie czy lakier koloryzacyjny.

kosmetyki do włosów

Autor: Jamie
Źródło: http://www.flickr.com
Co interesujące, spora ilość tych reklam jest kierowana do mężczyzn, głównie jeśli chodzi o szampony. Ponieważ to panowie właśnie mają częściej problemy z łupieżem, to szampony na tę dolegliwość są coraz częściej promowane i reklamowane. Z kolei w przypadku kobiet najczęściej w reklamach można zobaczyć różnego rodzaju farby do włosów, tu dominuje paru dużych graczy, którzy mają opanowane znaczną część tego rynku.

Jeżeli będzie chodzić o jakość sprzedawanych produktów, to nie można im nic zarzucić, jednak bardzo duże sumy przeznaczane na promocję i reklamę powodują, że sporo z nich kosztuje dość dużo.http://maleckamakeup.pl/ (maleckamakeup.pl/)A przecież niedużo osób wie, że dużo lepszej jakości kosmetyki w podobnym zakresie cenowym można kupić w dobrych sklepach fryzjerskich. Kosmetyki fryzjerskie profesjonalne nie są prawie wcale reklamowane, bo korzystają z nich najczęściej fryzjerzy, ale ostatnio coraz częściej można tam także zobaczyć zwykłych klientów, kupujących na przykład tutaj – .

Być może jest to efektem coraz większej popularności internetowych sklepów z tego typu wyrobami, można w nich bowiem znaleźć nie tylko różnorodną ofertę kosmetyków do pielęgnacji, lecz również porządne akcesoria do włosów i sprzęt przydatny w czasie niektórych zabiegów. Polecany sklep to Klientki, bo to właśnie panie przeważnie kupują w takich sklepach, bardzo sobie cenią bardzo dobrą jakość sprzedawanych tam produktów. Wiele z nich po spróbowaniu ich nie chce już sięgać po to, co jest tak promowane w telewizji. Za podobne kwoty dostają bowiem kosmetyki znacznie lepiej pielęgnujące włosy, a także mające dużo lepszą jakość od tych, które są dostępne w zwykłych sklepach.