Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi często wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to darmowa konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko w ten sposób można dobrać właściwy zabieg i zapewnić kurację, która będzie trwała w efektach. Sprawdź więcej: kliknij

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy wiotczenia skóry. Poczas tego zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który doskonale oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, regenerująca skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi.

Jeżeli opisywane na tej witrynie omówienie żywo Cię zaciekawiło, to zalecam te informacje – ono jest tak samo fascynujące, jak tekst, który teraz czytasz.

Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną skuteczność i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo

Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeciPo skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem (zobacz makijaż permanentny brwi wrocław), poznaniu lekarzy i nabierzemy zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na krok trzeci – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz tu