Zainwestuj w piękno

Według badania, o którym donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd średnio 36 razy w ciągu dnia. W dzisiejszych czasach, gdy mamy pod ręką skuteczne środki korygujące to, co naturze nie do końca wyszło za dobrze, chcemy z nich korzystać. Jakie zabiegi polskie kobiety polubiły szczególnie?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Bezustannie zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez panie jest powiększanie piersi, zarówno tkanką tłuszczową czy żelem, jak i z wykorzystaniem implantów silikonowych. Ładny, zadbany biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, z tego powodu ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi nie powinna być zaskoczeniem.

Mimo że lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny.

Nie czekaj – czytaj informacje (https://www.laoliva.pl/pl/c/POMYSL-NA-PREZENT/17), jeśli zaintrygowały Cię notki z tekstu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod poniższym linkiem znajdziesz dużo informacji.

Jest to chirurgiczna metoda odzyskania tego, co skradły czas i siła grawitacji. Podczas zabiegu, skóra zostaje napięta, wygładzona przez co pacjentki odzyskują młodzieńczy profil. I choć nie obejdzie się bez blizn, są one usytuowane w niewidocznych miejscach. Nieinwazyjnie i bez bólu? Jak najbardziej. Medycyna estetyczna proponuje sporo zabiegów poprawiających urodę, odbywających się bez cięć i szwów. Wygładzanie rysów twarzy tzw. botoksem, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to warte swej ceny inwestycje w lepsze samopoczucie. Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację można przeprowadzić osobiście w domu, jednak efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo – po pewnym czasie włoski odrastają. Metoda epilacji laserowej jest o tyle bardziej skuteczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale zadba o wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie.

Obecnie, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Czasami wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Niemniej jednak w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by męczyć się z tą wstydliwą przypadłością.