Zrobić tatuaż a później go zlikwidować

Wiele osób posiada w dzisiejszych czasach tatuaże. Nie ma w tym nic szokującego. Jedyne, co może doprowadzić do zdziwienia to, to, że niektóre osoby chciałyby po pewnym czasie te tatuaże usuwać.

usuwanie tatuażu

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Oczywiście osoby, które wytatuowały sobie imię swojej miłości, z którą rozeszły się po trzech miesiącach są najczęstszymi gośćmi, jeżeli chodzi o usuwanie tatuażu. Ale te osoby powinny po prostu kilka razy się zastanowić zanim zdecydują się na taki tatuaż. Ponieważ usuwanie tatuaży też wymaga nakładów pieniędzy i czasu. To nie jest tak, że w trakcie krótkiej sesji uda nam się zlikwidować tatuaż. Poza tym po tatuażu i jego usunięciu będzie ślad. Tak, więc przed robieniem jakiegoś tatuażu powinniśmy kilka razy się zastanowić. Pójście na sesję tatuażu pod wpływem chwili jest krótko mówiąc dziecinne. Należy mieć dobry motyw, żeby zrobić tatuaż. Jeśli będzie on coś dla nas znaczył to nie będziemy chcieli go likwidować. Ale, jeżeli już zdarzy się tak, że postanowiliśmy, że będziemy chcieli usunąć tatuaż (zapraszam tutaj…) to powinniśmy sprawdzić, w którym miejscu wykonywane jest laserowe usuwanie tatuażu (dowiedz się więcej). Bo nie jest tak, że w każdym salonie tatuażu poza tym, że robi się tatuaże to na dodatek są usuwane. Nim jednak zlikwidujemy tatuaż warto pomyśleć też o opcji przerobienia tatuażu. To fajny pomysł. Powinniśmy, więc wziąć taki pomysł pod uwagę.

Bycie odpowiedzialnym

studio tatuażu

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy idziemy zrobić sobie tatuaż zazwyczaj myślimy o tym, że będzie on nam towarzyszył do końca życia. Jednak w związku z wieloma sytuacjami myślimy o tym ile kosztuje usunięcie tatuażu. Kwestia ta jest poruszana niesamowicie często wtedy, gdy tatuaż nie został przemyślany. Są osoby, które wybierają tatuaż – odnośnik z henny i w sumie jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają pojęcia czy chciałyby mieć tatuaż na stałe.

Jednak takie osoby nie powinny potem iść sobie robić tatuażu na stałe, bo są to osoby, które bardzo często usuwają później swój tatuaż. Likwidowanie tatuaży wiąże się z laserowym zabiegiem, który jest kosztowny i w zasadzie nie jest w stanie usunąć wszystkiego, tj. zostaje ślad po tatuażu (więcej w temacie). Oczywiście teraz ślad nie jest tak widoczny jak dawniej, ale jest. Jednak zamiast zastanawiać się jak można zlikwidować tatuaż, sensowniej przed jego zrobieniem pomyśleć kilka razy czy warto się tatuować. Jeżeli nie będziemy pewni lepiej odwołać sesję zamiast później żałować.